Hakkımızda

 

2000 yılından bugüne Prestij Matbaa, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve görsel tasarım hizmetleri olmak üzere 4 ana iş dalında faaliyet göstermektedir.   

Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Prestij Matbaa, müşteri memnuniyeti ve devamlılığının sağlanması  en önemli prensibidir. Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarında ve işin her aşamasında kalite ve güven prensiplerini dikkate alıyor, en yüksek elit değerlere bağlı kalıyor.

Sonuç itibarı ile her iş aşamasının arkasında şu basit felsefeyi gözetiyor: Ona güvenerek işlerini getiren kurum ve kuruluşların haklarını en iyi nasıl korur, onlara karşı taahhütlerini nasıl eksiksiz yerine getiririm esasını ele alır.

 

KURUMSAL KİMLİK, MARKA OLUŞTURMA

Senkronize, yaratıcı, duyarlı görsel tasarım alanındaki kalite anlayışı, üstün tasarım ve sağlam alt yapısı, aralıksız devam eden farklı çizgi anlayışı ile değerli müşterileri tarafından tercih edilmeye devam ediyor.


Yaratıcı tasarım tuhuna sahip, kurumsal kimlik ( logo, kartvizit, antetli kağıt, zarf ) tasarımları, reklam kampanyaları ve her türlü baskılı materyali, en iyi baskı kalitesi ile beğeninize sunar. Prestij Matbaa, katalog, afiş, broşür, web sayfası, e-ticaret çözümleri vs. müşteri odaklı çözüm ortağınız olarak hizmetinizdedir. Ayrıca firmanızı tanıtıcı broşür, afiş, kartvizit, katalog gibi baskılı malzemelerin alternatif grafik taslaklarını da oluşturarak, onayınıza sunmaktadır. 

Kurumsal kimlik çalışmaları, logo tasarımları, Firmanızın sektörüne göre özel fotoğraflar, yazı karakteri ve bunların kullanım şeklini tespit ederek tüm baskılı materyaliniz ile açık hava reklamlarınız, web çalışmalarınız ve diğer tüm kurumsal gereksinimleriniz arasında bir bütünlük sağlıyor. Ticari alandaki görsel etkinliğinizi artırıyor ve markalaşma sürecinizi hızlandırıp , tanınmanıza, firma prestijinizi korumanızı ve iyileştirmenizi, sizin adınıza kolaylaştırıyoruz.