Kurumsal Kimlik

 

 

KURUMSAL KİMLİK, MARKA OLUŞTURMA

Senkronize, yaratıcı, duyarlı görsel tasarım alanındaki kalite anlayışı, üstün tasarım ve sağlam alt yapısı, aralıksız devam eden farklı çizgi anlayışı ile değerli müşterileri tarafından tercih edilmeye devam ediyor.


Yaratıcı tasarım tuhuna sahip, kurumsal kimlik ( logo, kartvizit, antetli kağıt, zarf ) tasarımları, reklam kampanyaları ve her türlü baskılı materyali, en iyi baskı kalitesi ile beğeninize sunar. Prestij Matbaa, katalog, afiş, broşür, web sayfası, e-ticaret çözümleri vs. müşteri odaklı çözüm ortağınız olarak hizmetinizdedir. Ayrıca firmanızı tanıtıcı broşür, afiş, kartvizit, katalog gibi baskılı malzemelerin alternatif grafik taslaklarını da oluşturarak, onayınıza sunmaktadır. 

Kurumsal kimlik çalışmaları, logo tasarımları, Firmanızın sektörüne göre özel fotoğraflar, yazı karakteri ve bunların kullanım şeklini tespit ederek tüm baskılı materyaliniz ile açık hava reklamlarınız, web çalışmalarınız ve diğer tüm kurumsal gereksinimleriniz arasında bir bütünlük sağlıyor. Ticari alandaki görsel etkinliğinizi artırıyor ve markalaşma sürecinizi hızlandırıp , tanınmanıza, firma prestijinizi korumanızı ve iyileştirmenizi, sizin adınıza kolaylaştırıyoruz. 

 

• Her biri kendi alanlarında uzmanlaşmış, teknolojiyi ve yenilikleri takip eden yenilikçi kadronun oluşturduğu ekip çalışması,

• Müşteri beklentilerine ve hedeflerine uygun projelendirme

• Üretim ve tasarım departmanlarını ayıran organizasyon yapısı ile gelen çeşitlilik

• Kavramları belirlenmiş,oluşumu dikkatle ele alınan kurumsal kimlik  

• Görev ve sorumluluklarını yaşam biçimi olarak benimsemiş genç ve dinamik kadro

•  Satış öncesi ve sonrası kusursuz servis sunumu