Üsküdar Logo TasarımıÜsküdar Logo Tasarımı

                    Sayfaya Dön                    
Üsküdar Logo Tasarımı

Üsküdar Logo Tasarımı

Rekabetin fazla olduğu günümüz iş dünyasında Prestij Matbaa olarak, müşterilerimizin işletmeleri için farklılık yaratma, hafızalarda yer edinmelerini sağlayıcı meteryallerin  (logo yapımı, kaşe, magnet vb.) yapımı dışında tüm evrak  basım hizmetlerini de gerçekleştirmekteyiz.

İş yeri veya işletme sahiplerinin taleplerinden yola çıkarak öncelikli ihtiyaçlarına göre çalışma yapmaktayız. İşletme sahipleri kuruluş veya yeni bir iş atılımı, üretimi sürecinde, görsel ifadenin gücünü bildiklerinden matbaacılık hizmetlerinden öncelikli logo tasarımı talepleri ile bize ulaşmaktadırlar. Çünkü logolar günümüzde işletmenin veya markanın adı ile özdeşmektedir. Logosu olmayan bir işletme ismi konulmamış çocuk gibidir.

Markalaşma adımlarının öncüsüdür logolar. Markaların kimlikleşmesi için dış dünyaya uzun metinler yerine, kendilerini simgeler ile ifade etme, tanıtma faaliyetidir logo tasarımı. İstanbul ilinde oldukça gelişmiş olan matbaacılık sektörü de bünyelerine logo tasarımı hizmetlerini dahil ederek işlemler yürütmektedir. 

Müşterilerimizin kurumsal kimlik ve  ürünn markalarının tanıtımı rekabet dünyasında olmazsa olmazlardandır. Günümüzde tanıtımlar görsel hafızaya hitap etme çizgisinde yürütülmektedir. Uzun yazılı metinler, detaylı tanıtım sunumları zamansızlık kavramı karşısında kalıcılığını koruyamamaktadır. Görsel ifade yöntemi ile işletmeler kendilerini tanıtma yolunu izlemektedir.

İşletmelerin logo tasarım faaliyetlerini gerçekleştirmek dışında, her türlü kaşe yapımı, matbuu evrak basım hizmetleri,  bloknotlar, fatura ve irsaliye basımı, kartvizit, magnet, afiş gibi birçok alanda hizmet vermekteyiz. Hizmet bölgemiz tüm İstanbul il ve ilçelerini kapsamaktadır. Matbaacılık sektörü ile ilgili ihtiyaçlarınızı ve ihtiyaç duyduğunuz hizmetlerin hangi adımlarda nasıl yerine getirileceği konusunda web sitemizi inceleyerek karara ulaşabilirsiniz.

Hizmetlerimizin çeşitliliği karar verme aşamasında sizlere yol gösterici olacaktır. Logo tasarımı dışında, Üsküdar davetiye çeşitleri, broşür çeşitleri, katalog/dergi basımı, gibi basım faaliyetlerimiz gelecekte ihtiyaçlarınız listesinde olduğunda adres aramak yerine 0212 291 34 70 ile 0537 815 64 64 numaralı telefonlarımızdan bize ulaşarak siparişlerinizi verebilirsiniz. 

Matmaacılık hizmetleri ile ilgili yapımını üstlendiğimiz her türlü torba zarflar, fatura irsaliye ve makbuzlar, antetli kağıtlar gibi ürünlerin de tasarımı ve basımı öncesi mutlaka talepli müşterimiz ile sürekli irtibat halinde çalışmaktayız. Biz yaptık oldu yerine talep edileni istendiği ölçü ve sayıda, zamanında  yerine getirmek hizmet ilkelerimizdendir.